A Plastic Ocean

USPOŘÁDEJTE PROMÍTÁNÍ FILMU A PLASTIC OCEAN

A Plastic Ocean

Režisér a novinář Craig Leeson spolu s rekordmankou ve freedivingu a ekologickou aktivistkou Tanjou Streeter a celým týmem vědců odhalují šokující pravdu o úrovni znečištění a množství plastu v našich oceánech. To, co začíná jako idylický dokumentární film o krásách oceánů, končí alarmujícími záběry plastového podvodního světa.

Každým rokem vzniká 300 milionů tun plastového odpadu. Nutno podotknout, že pokud se situace nezmění, do roku 2050 bychom v oceánech mohli vidět plavat více plastu než ryb. „Plast je nejodolnější materiál, který kdy člověk vyrobil. Každý kousek se v určité formě na naší planetě stále nachází,“ dodává k motivaci vzniku filmu režisér.

Film bude promítán v anglickém jazyce s českými titulky.

KDY A KDE PROMÍTÁME

USPOŘÁDEJTE PROMÍTÁNÍ FILMU A PLASTIC OCEAN

Po vyplnění formuláře se vám ozve někdo z naších dobrovolníků a dobrovolnic a předá vám všechny potřebné informace.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Film je ve formátu MP4, má cca 3,3 GB, společně s titulky Vám dorazí poštou na DVD nebo na USB flash disku.
Film má délku 102 minut.
Film je pouze v angličtině, připravili jsme české titulky. Titulky dostanete společně s filmem ve formátu srt.
Všechny potřebné informace dostanete po vyplnění formuláře v balíčku pro organizátory promítání. Je důležité před a po filmu promítnout příslušné informace v prezentaci, kterou najdete zde.
Pokud očekáváte účast 100 a více lidí, můžeme se domluvit a udělat po filmu debatu s někým s Greenpeace. Každopádně jakékoli případné otázky rádi divákům zodpovíme následně prostřednictvím e-mailu či FB. Stačí odkázat na naše stránky. Jako organizátor promítání nemusíte zodpovídat dotazy mířené směrem ke Greenpeace. V případě, že takové dotazy přijdou, odkažte diváky přímo na Greenpeace.
Plakát najdete ke stažení zde. Prosíme, upřednostněte tisk na recyklovaný papír. Pokud potřebujete provést nějakou změnu, prosím napište na mvitek@greenpeace.org. Vytištěné plakáty vám ale bohužel zaslat nemůžeme.
Role organizátora/organizátorky vám neukládá žádnou povinnost diskutovat s diváky na dané téma či o aktivitách Greenpeace. Pokud přijdou dotazy, na které neznáte odpověď, nebo je zodpovídat nechcete, odkažte je vždy přímo na Greenpeace (FB, e-mail a telefon na webových stránkách). Zástupcem Greenpeace jste pouze s ohledem na jednání v souladu s našimi hodnotami, které specifikuje smlouva.
Úvodní fotky, informace, odkaz na petici a další věci potřebné k vytvoření a spravování FB události najdete výše na této stránce.

NAPIŠTE NÁM SVOU OTÁZKU